Укр Українська мова
Рус Русский язык

 • Відкриття олімпіади (28.04.2012)

  Відкриття олімпіади

  28-го квітня відбулося урочисте відкриття 19-ої Всеукраїнської комплексної олімпіади у Вінниці, під назвою «Турнір Чемпіонів» на базі ФМГ № 17. За звання чемпіонів будуть змагатися 23 команди з України та Росії.

  Ця урочиста подія співпала з Днем народження заслуженого громадянина Вінниці, голови журі та вчителя фізики й інформатики ФМГ № 17 Пасіхова Юрія Яковича. Щиро вітаємо його, бажаємо щастя, здоров'я, душевної наснаги та талановитих учнів.

  Церемонія відкриття розпочалась о 11-ій годині урочистим внесенням державного прапора України та прапора гімназії № 17. Далі учасників турніру вітав зразковий хор ФМГ № 17. Привітальну програму продовжив дитячий ансамбль, після виступу якого акробатичні етюди виконувала гімнастка Антоніна Акбірова, учениця 9-го класу. Також виступав вокально-інструментальний ансамбль на чолі з Грабом О.С.

  Юрій Якович розповів умови проведення олімпіади. Ця олімпіада була створена для того, щоб об'єднати 3 точні науки: математику, фізику, інформатику. Адже, як сказав Юрій Якович: «Інформатика - це технології, математика - цариця наук та прислуга фізики, а фізика - наука про все, що знаходиться навколо нас». Особливістю олімпіади є те, що в комітет перевірки робіт входять усі педагоги, що привезли своїх учнів на олімпіаду. Протягом 3-ох днів будуть проходити тури з математики, фізики, інформатики. 28 квітня, о пів на третю, відбувся тур з математики. Ще однією з особливостей є те, що якщо учень отримує нуль балів з одного туру, то результатом усього турніру буде нульова кількість балів.

  Також ця олімпіада є командною. Три найкращих результати з кожної команди буде занесено до загального заліку. Переможе команда з найбільшою кількістю балів. В організації олімпіади було залучено багато технічних можливостей. Завдяки нашій шкільній лабораторії, трансляція турніру відбудеться на весь світ.

  Так як, участь беруть найкращі учні, переможці міських, обласних та всеукраїнських олімпіад, не можна ділити учасників на переможців та переможених. Те, що вони змогли приїхати сюди, вже можна вважати за перемогу.

  Тож бажаємо удачі учасникам, дізнаємося результати за 3 дні.

  читати далі >>

 • Текст запрошення команд на олімпіаду

                                                                                                                           

   

   Згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України на 2011 р.  на базі фізико-математичної гімназії № 17  м. Вінниці  з 29.04.11 по 4.05.11 буде проходити  XVIII комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”. Організаторами олімпіади є  управління освіти Вінницької облдержадміністрації, Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти Вінницької міської ради, фізико-математична гімназія № 17  м. Вінниці,  Вінницький регіональний бізнес-центр, компанія  Aricent  Ukraine. До участі в олімпіаді запрошуються команди шкіл, ліцеїв та гімназій України, учні яких показали найвищі результати на Всеукраїнських олімпіадах iз згаданих предметів, а також команди середніх навчальних закладів з інших країн, учні яких мають високі досягнення на національних олімпіадах.    Змагання особисто-командні. Склад команди – 5 учнів 10-11 класу.  Команду очолюють  викладачі-фахівці, які братимуть  участь у роботі журі. Кожен учасник бере участь у олімпіаді з фізики, математики та інформатики. Залік проводиться як у комплексі, так і по кожному предмету зокрема. Переможці нагороджуються цінними призами. Команди, керівники та члени журі забезпечуються житлом та харчуванням за рахунок організаторів.  Оргвнесок не передбачається. Витрати на дорогу за рахунок відряджуючої сторони.Запрошуємо команду Вашого навчального закладу прийняти участь у XVIII  комплексній олімпіаді “Турнір чемпіонів” .  Відкриття олімпіади та 1-й тур – 30 квітня 2011р. закриття – 3 травня о 14 годині.Прохання повідомити про приїзд команди до 20.04.11Контакти:   координатор олімпіади, голова  об’єднаного журі  Пасіхов Юрій Якович,  т. 80432690880, т. 80677993336, e-mail pasichov@edu.vn.ua пошта -21100, ФМГ№17, вул  Інтернаціональна 2, м. Вінниця,  Україна.   


  Начальник управління                                                 І.Д. Івасюк 

   

  читати далі >>

 • Отримано всі нормативні документи.

   

  2.04.2011  Підготовка до олімпіади 2011 року перейшла в заключну фазу.

   

   

   
  читати далі >>
ЛІКТ 2009-2017
Єдина Країна! Единая Страна!