Укр Українська мова
Рус Русский язык

Особистий залік

Команда Прізвище, ім"я Клас Особистий залік
Математика Фізика Інформатика Комплекс
Бали Залік Місце Теор. Експ. Всього Залік Місце Бали Залік Місце Бали Місце
1   Мінаков Станіслав Сергійович 11 15 15 1 9,0 6,5 15,5 15,5 5 370,0 23,13 1 53,63 1
2 Харківський НВК №45 Рябов Володимир Сергійович 11 12 12 10 4,0 5,5 9,5 9,5 17 150,0 9,38 14 30,88 11
3   Рибалко Поліна Володимирівна 11 7 7 23 0,5 0,5 1,0 1,0 34 150,0 9,38 14 17,38 31
4   Різник Валерій Олесандрович 11 15 15 1 4,0 6,0 10,0 10,0 16 275,0 17,19 5 42,19 3
5   Здановська Юлія Янівна 10 13 13 5 6,5 5,0 11,5 11,5 11 265,0 16,56 6 41,06 5
6   Ян Аліна Янівна 10 14 14 3 0,0 0,5 0,5 0,5 36 120,0 7,50 20 22,00 23
7 УФМЛ Брагинець Олександр Юрійович 10 1 1 33 9,0 7,5 16,5 16,5 2 50,0 3,13 33 20,63 26
8   Мисечко Артемій Вікторович 10 6 6 29 2,0 3,0 5,0 5,0 25 135,0 8,44 17 19,44 28
9   Чергикало Денис Олександрович 10 7 7 23 5,5 0,0 5,5 5,5 24 10,0 0,63 36 13,13 34
10   Нгуєн Чунг Кионг 11 13 13 5 0,0 6,0 6,0 6,0 21 65,0 4,06 32 23,06 22
11 КПЛ №171 "Лідер" Семків Назар Васильович 10 13 13 5 2,0 10,5 12,5 12,5 10 160,0 10,00 13 35,50 7
12   Байнак Дмитро Андрійович 10 10 10 14 3,5 7,5 11,0 11,0 12 190,0 11,88 9 32,88 10
13 Дніпропетровский ліцей Бойко Володимир Валерійович 10 13 13 5 5,5 5,0 10,5 10,5 14 185,0 11,56 10 35,06 8
14 інформаційних Долматов Ілля Олександрович 10 5 5 32 3,0 10,5 13,5 13,5 6 45,0 2,81 34 21,31 24
15 технологій Саввін Михайло Олександрович 10 1 1 33 1,5 1,5 3,0 3,0 31 110,0 6,88 26 10,88 36
16   Славінський Всеволод Олександрович 10 1 1 33 2,5 1,5 4,0 4,0 27 100,0 6,25 30 11,25 35
17   Кишмар  Ніколай Юрьевич 11 7 7 23 10,0 6,0 16,0 16,0 3 125,0 7,81 19 30,81 12
18 Рішельєвський ліцей Тараймович Ігор Олегович 10 8 8 18 8,5 2,0 10,5 10,5 14 105,0 6,56 28 25,06 17
19 м.Одеса Данилов Андрій Ігорович 10 2 0 37 0,5 0,0 0,5 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
20   Фам Ван Хоанг Занг 10 3 0 37 1,0 0,5 1,5 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
21   Степанюк Марія 11 12 12 10 6,5 10,5 17,0 17,0 1 20,0 1,25 35 30,25 13
22   Дмитрієнко Віталій 11 12 12 10 7,0 6,5 13,5 13,5 6 130,0 8,13 18 33,63 9
23   Гольцов Ілля 11 6 0 37 7,5 2,5 10,0 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
24 ПНЛ №145 Михайленко Богдан 10 9 9 15 4,0 3,5 7,5 7,5 19 115,0 7,19 24 23,69 21
25   Єфанов Павло 11 8 8 18 7,0 4,0 11,0 11,0 12 105,0 6,56 28 25,56 16
26   Димура Софія 10 7 7 23 2,5 3,5 6,0 6,0 21 100,0 6,25 30 19,25 30
27   Кузьма Владислав 10 7 7 23 7,5 2,0 9,5 9,5 17 120,0 7,50 20 24,00 20
28   Бурлаченко Артем Віталійович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
29   Остапюк Юрій Михайлович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
30 Вінницький технічний ліцей Шевчук Олексій Сергійович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
31   Каплюк Владислав Олегович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
32   Ципляєв Костянтин Олексійович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
33   Сіркіза Євгеній 11 12 12 10 2,0 1,5 3,5 3,5 28 140,0 8,75 16 24,25 19
34   Кожевніков Роман 11 9 9 15 2,5 1,0 3,5 3,5 28 220,0 13,75 7 26,25 15
35   Бандерс Марія 10 9 9 15 3,0 0,5 3,5 3,5 28 110,0 6,88 26 19,38 29
36   Стречень Матвій 10 8 8 18 6,5 9,5 16,0 16,0 3 285,0 17,81 4 41,81 4
37   Єрмілов Олександр 11 8 8 18 0,5 2,0 2,5 2,5 32 170,0 10,63 12 21,13 25
38 ФМГ №17 Щербіна Марія 10 8 8 18 9,5 4,0 13,5 13,5 6 295,0 18,44 3 39,94 6
39   Сандацян Поліна 10 7 7 23 3,0 3,5 6,5 6,5 20 175,0 10,94 11 24,44 18
40   Медовщук Віта 10 6 6 29 1,0 0,5 1,5 1,5 33 120,0 7,50 20 15,00 32
41   Генсіцька Анна 10 3 0 37 1,0 1,5 2,5 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
42   Бездушний Вадим 11 1 0 37 0,0   0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
43 Школа 117 м.Одеси Осмоловський Олексій Іванович 11 0 0 37 0,0 1,0 1,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
44 ФІМЛІ м.Черкас Ціон Михайло Владиславович 10 1 1 33 4,5 0,5 5,0 5,0 25 115,0 7,19 24 13,19 33
45 ФІМЛІ м.Черкас Борзяк Андрій 11 14 14 3 5,0 8,0 13,0 13,0 9 350,0 21,88 2 48,88 2
46 СШ№17 м.Черкас Рачек Владислав 10 13 13 5 3,0 3,0 6,0 6,0 21 120,0 7,50 20 26,50 14
47 СШ№17 м.Черкас Чернякін Дмитро 11 6 6 29 1,0 0,0 1,0 1,0 34 210,0 13,13 8 20,13 27

 

Командний залік

Команда Прізвище, ім"я Клас Командний залік
Математика Фізика Інформатика Комплекс
Бали Місце Бали Місце Бали Місце Бали Місце
1   Мінаков Станіслав Сергійович 11 42,0 1 35,0 3 49,69 2 126,69 1
2 Харківський НВК №45 Рябов Володимир Сергійович 11
3   Рибалко Поліна Володимирівна 11
4   Різник Валерій Олесандрович 11
5   Здановська Юлія Янівна 10 34,0 2 33,5 5 32,50 4 100,00 3
6   Ян Аліна Янівна 10
7 УФМЛ Брагинець Олександр Юрійович 10
8   Мисечко Артемій Вікторович 10
9   Чергикало Денис Олександрович 10
10   Нгуєн Чунг Кионг 11 26,0 7 18,5 8 14,06 8 58,56 7
11 КПЛ №171 "Лідер" Семків Назар Васильович 10
12   Байнак Дмитро Андрійович 10 28,0 6 35,0 3 30,31 5 93,31 6
13 Дніпропетровский ліцей Бойко Володимир Валерійович 10
14 інформаційних Долматов Ілля Олександрович 10
15 технологій Саввін Михайло Олександрович 10
16   Славінський Всеволод Олександрович 10
17   Кишмар  Ніколай Юрьевич 11 15,0 8 26,5 6 14,38 7 55,88 8
18 Рішельєвський ліцей Тараймович Ігор Олегович 10
19 м.Одеса Данилов Андрій Ігорович 10
20   Фам Ван Хоанг Занг 10
21   Степанюк Марія 11 33,0 3 41,5 1 22,81 6 97,31 5
22   Дмитрієнко Віталій 11
23   Гольцов Ілля 11
24 ПНЛ №145 Михайленко Богдан 10
25   Єфанов Павло 11
26   Димура Софія 10
27   Кузьма Владислав 10
28   Бурлаченко Артем Віталійович 10 0,0 9 0,0 9 0,00 9 0,00 9
29   Остапюк Юрій Михайлович 10
30 Вінницький технічний ліцей Шевчук Олексій Сергійович 10
31   Каплюк Владислав Олегович 10
32   Ципляєв Костянтин Олексійович 10
33   Сіркіза Євгеній 11 30,0 5 36,0 2 50,00 1 116,00 2
34   Кожевніков Роман 11
35   Бандерс Марія 10
36   Стречень Матвій 10
37   Єрмілов Олександр 11
38 ФМГ №17 Щербіна Марія 10
39   Сандацян Поліна 10
40   Медовщук Віта 10
41   Генсіцька Анна 10
42   Бездушний Вадим 11
43 Школа 117 м.Одеси Осмоловський Олексій Іванович 11 0,0 9 0,0 9 0,00 9 0,00 9
44 ФІМЛІ м.Черкас Ціон Михайло Владиславович 10 33,0 3 24,0 7 42,50 3 99,50 4
45 ФІМЛІ м.Черкас Борзяк Андрій 11
46 СШ№17 м.Черкас Рачек Владислав 10
47 СШ№17 м.Черкас Чернякін Дмитро 11



ЛІКТ 2009-2017
Єдина Країна! Единая Страна!