Укр Українська мова
Рус Русский язык

Старші (Особистий залік)

Команда Прізвище, ім"я Клас Особистий залік
Математика Фізика Інформатика Комплекс
Бали Залік Місце Теор. Експ. Всього Залік Місце Бали Залік Місце Бали Місце
1   Мінаков Станіслав Сергійович 11 15 15 1 9,0 6,5 15,5 15,5 5 370,0 23,13 1 53,63 1
2 Харківський НВК №45 Рябов Володимир Сергійович 11 12 12 10 4,0 5,5 9,5 9,5 17 150,0 9,38 14 30,88 11
3   Рибалко Поліна Володимирівна 11 7 7 23 0,5 0,5 1,0 1,0 34 150,0 9,38 14 17,38 31
4   Різник Валерій Олесандрович 11 15 15 1 4,0 6,0 10,0 10,0 16 275,0 17,19 5 42,19 3
5   Здановська Юлія Янівна 10 13 13 5 6,5 5,0 11,5 11,5 11 265,0 16,56 6 41,06 5
6   Ян Аліна Янівна 10 14 14 3 0,0 0,5 0,5 0,5 36 120,0 7,50 20 22,00 23
7 УФМЛ Брагинець Олександр Юрійович 10 1 1 33 9,0 7,5 16,5 16,5 2 50,0 3,13 33 20,63 26
8   Мисечко Артемій Вікторович 10 6 6 29 2,0 3,0 5,0 5,0 25 135,0 8,44 17 19,44 28
9   Чергикало Денис Олександрович 10 7 7 23 5,5 0,0 5,5 5,5 24 10,0 0,63 36 13,13 34
10   Нгуєн Чунг Кионг 11 13 13 5 0,0 6,0 6,0 6,0 21 65,0 4,06 32 23,06 22
11 КПЛ №171 "Лідер" Семків Назар Васильович 10 13 13 5 2,0 10,5 12,5 12,5 10 160,0 10,00 13 35,50 7
12   Байнак Дмитро Андрійович 10 10 10 14 3,5 7,5 11,0 11,0 12 190,0 11,88 9 32,88 10
13 Дніпропетровский ліцей Бойко Володимир Валерійович 10 13 13 5 5,5 5,0 10,5 10,5 14 185,0 11,56 10 35,06 8
14 інформаційних Долматов Ілля Олександрович 10 5 5 32 3,0 10,5 13,5 13,5 6 45,0 2,81 34 21,31 24
15 технологій Саввін Михайло Олександрович 10 1 1 33 1,5 1,5 3,0 3,0 31 110,0 6,88 26 10,88 36
16   Славінський Всеволод Олександрович 10 1 1 33 2,5 1,5 4,0 4,0 27 100,0 6,25 30 11,25 35
17   Кишмар  Ніколай Юрьевич 11 7 7 23 10,0 6,0 16,0 16,0 3 125,0 7,81 19 30,81 12
18 Рішельєвський ліцей Тараймович Ігор Олегович 10 8 8 18 8,5 2,0 10,5 10,5 14 105,0 6,56 28 25,06 17
19 м.Одеса Данилов Андрій Ігорович 10 2 0 37 0,5 0,0 0,5 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
20   Фам Ван Хоанг Занг 10 3 0 37 1,0 0,5 1,5 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
21   Степанюк Марія 11 12 12 10 6,5 10,5 17,0 17,0 1 20,0 1,25 35 30,25 13
22   Дмитрієнко Віталій 11 12 12 10 7,0 6,5 13,5 13,5 6 130,0 8,13 18 33,63 9
23   Гольцов Ілля 11 6 0 37 7,5 2,5 10,0 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
24 ПНЛ №145 Михайленко Богдан 10 9 9 15 4,0 3,5 7,5 7,5 19 115,0 7,19 24 23,69 21
25   Єфанов Павло 11 8 8 18 7,0 4,0 11,0 11,0 12 105,0 6,56 28 25,56 16
26   Димура Софія 10 7 7 23 2,5 3,5 6,0 6,0 21 100,0 6,25 30 19,25 30
27   Кузьма Владислав 10 7 7 23 7,5 2,0 9,5 9,5 17 120,0 7,50 20 24,00 20
28   Бурлаченко Артем Віталійович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
29   Остапюк Юрій Михайлович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
30 Вінницький технічний ліцей Шевчук Олексій Сергійович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
31   Каплюк Владислав Олегович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
32   Ципляєв Костянтин Олексійович 10   0 37     0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
33   Сіркіза Євгеній 11 12 12 10 2,0 1,5 3,5 3,5 28 140,0 8,75 16 24,25 19
34   Кожевніков Роман 11 9 9 15 2,5 1,0 3,5 3,5 28 220,0 13,75 7 26,25 15
35   Бандерс Марія 10 9 9 15 3,0 0,5 3,5 3,5 28 110,0 6,88 26 19,38 29
36   Стречень Матвій 10 8 8 18 6,5 9,5 16,0 16,0 3 285,0 17,81 4 41,81 4
37   Єрмілов Олександр 11 8 8 18 0,5 2,0 2,5 2,5 32 170,0 10,63 12 21,13 25
38 ФМГ №17 Щербіна Марія 10 8 8 18 9,5 4,0 13,5 13,5 6 295,0 18,44 3 39,94 6
39   Сандацян Поліна 10 7 7 23 3,0 3,5 6,5 6,5 20 175,0 10,94 11 24,44 18
40   Медовщук Віта 10 6 6 29 1,0 0,5 1,5 1,5 33 120,0 7,50 20 15,00 32
41   Генсіцька Анна 10 3 0 37 1,0 1,5 2,5 0,0 37 0,0 0,00 37 0,00 37
42   Бездушний Вадим 11 1 0 37 0,0   0,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
43 Школа 117 м.Одеси Осмоловський Олексій Іванович 11 0 0 37 0,0 1,0 1,0 0,0 37   0,00 37 0,00 37
44 ФІМЛІ м.Черкас Ціон Михайло Владиславович 10 1 1 33 4,5 0,5 5,0 5,0 25 115,0 7,19 24 13,19 33
45 ФІМЛІ м.Черкас Борзяк Андрій 11 14 14 3 5,0 8,0 13,0 13,0 9 350,0 21,88 2 48,88 2
46 СШ№17 м.Черкас Рачек Владислав 10 13 13 5 3,0 3,0 6,0 6,0 21 120,0 7,50 20 26,50 14
47 СШ№17 м.Черкас Чернякін Дмитро 11 6 6 29 1,0 0,0 1,0 1,0 34 210,0 13,13 8 20,13 27

 

Старші (Командний залік)

Команда Прізвище, ім"я Клас Командний залік
Математика Фізика Інформатика Комплекс
Бали Місце Бали Місце Бали Місце Бали Місце
1   Мінаков Станіслав Сергійович 11 42,0 1 35,0 3 49,69 2 126,69 1
2 Харківський НВК №45 Рябов Володимир Сергійович 11
3   Рибалко Поліна Володимирівна 11
4   Різник Валерій Олесандрович 11
5   Здановська Юлія Янівна 10 34,0 2 33,5 5 32,50 4 100,00 3
6   Ян Аліна Янівна 10
7 УФМЛ Брагинець Олександр Юрійович 10
8   Мисечко Артемій Вікторович 10
9   Чергикало Денис Олександрович 10
10   Нгуєн Чунг Кионг 11 26,0 7 18,5 8 14,06 8 58,56 7
11 КПЛ №171 "Лідер" Семків Назар Васильович 10
12   Байнак Дмитро Андрійович 10 28,0 6 35,0 3 30,31 5 93,31 6
13 Дніпропетровский ліцей Бойко Володимир Валерійович 10
14 інформаційних Долматов Ілля Олександрович 10
15 технологій Саввін Михайло Олександрович 10
16   Славінський Всеволод Олександрович 10
17   Кишмар  Ніколай Юрьевич 11 15,0 8 26,5 6 14,38 7 55,88 8
18 Рішельєвський ліцей Тараймович Ігор Олегович 10
19 м.Одеса Данилов Андрій Ігорович 10
20   Фам Ван Хоанг Занг 10
21   Степанюк Марія 11 33,0 3 41,5 1 22,81 6 97,31 5
22   Дмитрієнко Віталій 11
23   Гольцов Ілля 11
24 ПНЛ №145 Михайленко Богдан 10
25   Єфанов Павло 11
26   Димура Софія 10
27   Кузьма Владислав 10
28   Бурлаченко Артем Віталійович 10 0,0 9 0,0 9 0,00 9 0,00 9
29   Остапюк Юрій Михайлович 10
30 Вінницький технічний ліцей Шевчук Олексій Сергійович 10
31   Каплюк Владислав Олегович 10
32   Ципляєв Костянтин Олексійович 10
33   Сіркіза Євгеній 11 30,0 5 36,0 2 50,00 1 116,00 2
34   Кожевніков Роман 11
35   Бандерс Марія 10
36   Стречень Матвій 10
37   Єрмілов Олександр 11
38 ФМГ №17 Щербіна Марія 10
39   Сандацян Поліна 10
40   Медовщук Віта 10
41   Генсіцька Анна 10
42   Бездушний Вадим 11
43 Школа 117 м.Одеси Осмоловський Олексій Іванович 11 0,0 9 0,0 9 0,00 9 0,00 9
44 ФІМЛІ м.Черкас Ціон Михайло Владиславович 10 33,0 3 24,0 7 42,50 3 99,50 4
45 ФІМЛІ м.Черкас Борзяк Андрій 11
46 СШ№17 м.Черкас Рачек Владислав 10
47 СШ№17 м.Черкас Чернякін Дмитро 11

 

Юніори (9 клас)

Прізвище, ім"я  Клас Команда Математика       Фізика Інформатика Комплекс
Бали Місце Теор. Демо Експ. Бали Місце Бали Залік Місце Бали Місце
Барго Марко 9 ФМГ №17 18 6 2,5 1,5 0 4 17 145 9,06 9 31,06 9
Білокур Михайло 9 ПНЛ №145 6 22 3 2,25 0 5,25 11 85 5,31 24 16,56 23
Бовтрюк Ілля 9 Русанівський ліцей м.Києва 3 30 0,5 0,75 1 2,25 30 125 7,81 17 13,06 28
Боднар Олександр 9 ФМГ №17 0 41 0 2 0 2 33   0,00 29 2,00 41
Бондаренко Михайло Романович 9 КПЛ №171 "Лідер" 11 11 3 0,75 0 3,75 19   0,00 29 14,75 25
Варзар Вероніка Анатоліївна 9 УФМЛ 4 29 3 2 0 5 14 205 12,81 4 21,81 13
Вєпрік Микита Ігорович 9 ХФМЛ №27 17 8 6,5 2,5 4 13 5 140 8,75 11 38,75 3
Гарбузова Аліна Вікторівна 9 ХФМЛ №27 18 6 0,5 1,5 0 2 33 140 8,75 11 28,75 10
Зиновьев Андрій Олександрович 9 Рішельєвський ліцей 3 30 1,5 1,25 0 2,75 24 105 6,56 20 12,31 29
Іванчик Георгій Павлович 9 КПЛ №171 "Лідер" 19 5 0 0,5 1 1,5 38   0,00 29 20,50 15
Коваль Ілля Андрійович 9 ХНВК №45 23 1 11,5 1,5 2 15 4 215 13,44 1 51,44 1
Колесник Вадим Дмітрійович 9 Школа 117 м.Одеси 10 12 5 1,25 0 6,25 10 0 0,00 29 16,25 24
Колупаєв Олексій Вікторович 9 ХФМЛ №27 20 3 4 4,25 3 11,25 6 0 0,00 29 31,25 8
Кошель Софія Андріївна 9 Русанівський ліцей м.Києва 8 17 1 2 0,5 3,5 20   0,00 29 11,50 30
Кравцов Артур Андрійович 9 ХНВК №45 20 3 7,5 1,5 0 9 7 210 13,13 2 42,13 2
Кригін Сергій Анатолійович 9 ХФМЛ №27 10 12 8 4,25 3 15,25 2 135 8,44 15 33,69 5
Кузьмін Станіслав Олександрович 9 Рішельєвський ліцей 13 10 0,5 2,25 0,5 3,25 22 25 1,56 25 17,81 18
Кутецький Вадим Ярославович 9 ХФМЛ №27 10 12 4 3,75 0 7,75 9 90 5,63 23 23,38 12
Ляшук Артур 9 ФМГ №17 1 35 0 1 0 1 41 0 0,00 29 2,00 41
Марецький Дмитро Анатолійович 9 Херсонський ФМЛ 7 19 7 3 6 16 1 150 9,38 8 32,38 7
Марущак Микита 9 ФМГ №17 1 35 2 1,75 0,5 4,25 15   0,00 29 5,25 36
Михайлюк Павло Сергійович 9 ВТЛ 7 19 1 1,25 0,5 2,75 24 15 0,94 28 10,69 32
Міхалакі  В'ячеслав Валерійович 9 ВТЛ 10 12 0 0   0 43   0,00 29 10,00 34
Моргуненко Микола Романович 9 Черкаський ФІМЛІ 1 35 0,5 1,25 1 2,75 24 20 1,25 26 5,00 37
Мороз-Шихальов Данило 9 ФМГ №17 0 41 0,5   0 0,5 42   0,00 29 0,50 43
Ніколаєв Арсеній 9 ПНЛ №145 23 1 2 1,5 0 3,5 20 195 12,19 6 38,69 4
Павленко Андрій Вікторович 9 Черкаський ФІМЛІ 5 25 1 1,5 0 2,5 28 210 13,13 2 20,63 14
Пішенко Владислав 9 ФМГ №17 0 41 1 1,25 0,5 2,75 24 125 7,81 17 10,56 33
Поліщук Юрій 9 ФМГ №17 5 25 1,5 1,5 0 3 23 100 6,25 21 14,25 26
Потьомкін Лев 9 ПНЛ №145 7 19 0 3 6 9 7 140 8,75 11 24,75 11
Рідкокаша Іван Павлович 9 ХФМЛ №27 3 30 9 3,25 3 15,25 2   0,00 29 18,25 17
Рудницький Євгеній Вікторович 9 Рішельєвський ліцей 10 12 1 0,5 0 1,5 38 100 6,25 21 17,75 19
Савельев Владислав Володимирович 9 Дніпропетровськ ЛІТ 6 22 0,5 2 0 2,5 28 140 8,75 11 17,25 20
Сікорський Денис Андрійович 9 КПЛ №171 "Лідер" 8 17 0,5 1,75 0 2,25 30 20 1,25 26 11,50 30
Сотський Олег Євгенович 9 ВТЛ 1 35 3 1   4 17   0,00 29 5,00 37
Супрун Тетяна Анатоліївна 9 ХНВК №45 6 22 1 0,75 0 1,75 37 145 9,06 9 16,81 21
Терентьєв Максим Андрійович 9 Херсонський ФМЛ 3 30 1,5 0,75 3 5,25 11 0 0,00 29 8,25 35
Цимбал Костянтин 9 ФМГ №17 3 30 1 1 0 2 33 130 8,13 16 13,13 27
Чорний Денис 9 ФМГ №17 1 35 0,5 1,25 0,5 2,25 30   0,00 29 3,25 39
Шапран Микита Володимирович 9 ХНВК №45 5 25 0,5 0,75 0 1,25 40 200 12,50 5 18,75 16
Швайко Софія Сергіївна 9 ХНВК №45 15 9 1,5 2,25 1,5 5,25 11 195 12,19 6 32,44 6
Шматков Дмитро Вікторович 9 Школа 117 м.Одеси 1 35 0 1 1 2 33   0,00 29 3,00 40
Яцків Катерина Богданівна 9 Русанівський ліцей м.Києва 5 25 1,5 2,75 0 4,25 15 120 7,50 19 16,75 22

 

Юніори (8 клас)

Прізвище, ім"я  Клас Команда Математика       Фізика Інформатика Комплекс
Бали Місце Теор. Демо Експ. Бали Місце Бали Залік Місце Бали Місце
Андрійченко Даніїл Сергійович 8 ВТЛ 1 17 4 0 0 4 28 35 2,19 15 7,19 22
Андрощук Артем 8 ФМГ №17 0 25 2,5 1,75 0,5 4,75 21   0,00 22 4,75 30
Багінський Денис Андрійович 8 ВТЛ 0 25 2,5 0   2,5 32 15 0,94 18 3,44 33
Бернер Матвій Михайлович 8 Дніпропетровськ ЛІТ 1 17 3,5 0,25 0 3,75 29 10 0,63 19 5,38 29
Бердников Сергій Євгенійович 8 Рішельєвський ліцей 10 4 6,5 3 0 9,5 4 150 9,38 3 28,88 3
Бобко Анна Дмитрівна 8 Дніпропетровськ ЛІТ 1 17 4 0,75 1 5,75 14   0,00 22 6,75 25
Голійчук Дмитро 8 ФМГ №17 0 25 8 1 3 12 1 100 6,25 9 18,25 11
Горох Катерина 8 ПНЛ №145 15 1 4 1,75 2,5 8,25 7 105 6,56 8 29,81 2
Грінченко Маргарита 8 ФМГ №17 0 25       0 35   0,00 22 0,00 35
Губенко Роман Іванович 8 ПНЛ №145 0 25 4,5 2 2 8,5 6   0,00 22 8,50 19
Дворніцька Оксана Сергіївна 8 ВТЛ 1 17 3,5 0,75 0 4,25 26 110 6,88 7 12,13 15
Зелікман Борис Владиславович 8 Дніпропетровськ ЛІТ 2 15 3 1,5 0 4,5 24 100 6,25 9 12,75 14
Килимник Ізраїль 8 ФМГ №17 0 25 2 0,5 0 2,5 32   0,00 22 2,50 34
Коваль Богдан 8 ФМГ №17 2 15 4 1,25 0,5 5,75 14   0,00 22 7,75 21
Коваль Вадим Олегович 8 УФМЛ 11 3 4 1,75 0,5 6,25 13 100 6,25 9 23,50 7
Козаровіцька Поліна Євгенівна 8 Русанівський ліцей м.Києва 1 17 3,5 1 0 4,5 24 0 0,00 22 5,50 27
Лаврентюк Назар 8 ФМГ №17 9 6 4 0,25 0 4,25 26 100 6,25 9 19,50 10
Луценко Костянтин Олександрович 8 УФМЛ 10 4 7 0,5 2 9,5 4 170 10,63 2 30,13 1
Львов Даниїл Євгенійович 8 ВТЛ 3 14 4,5 1,25   5,75 14 20 1,25 17 10,00 18
Месюра Марина 8 ФМГ №17 8 8 6 2,25 0 8,25 7 120 7,50 4 23,75 6
Олексієнко Микита Костянтинович 8 КПЛ №171 "Лідер" 6 9 4 2,75 1 7,75 10 0 0,00 22 13,75 13
Римарчук Ростислав 8 ФМГ №17 0 25 3,5 1,5 0,5 5,5 18   0,00 22 5,50 27
Рубаненко Микита Федорович 8 Херсонський ФТЛ 4 13 7,5 2,5 1 11 2   0,00 22 15,00 12
Руденко Анастасія Вячеславівна 8 КПЛ №171 "Лідер" 13 2 3 1,5 0,5 5 20 120 7,50 4 25,50 4
Сандацян Георгій 8 ФМГ №17 0 25 2,5 1,25 1 4,75 21   0,00 22 4,75 30
Сидоренко Нікіта 8 ПНЛ №145 0 25 4,5 2 0,5 7 11   0,00 22 7,00 23
Столяров Андрій Дмитрович 8 ВТЛ 1 17 2,5 0,5 0 3 31 30 1,88 16 5,88 26
Тішков Микита Сергійович 8 Русанівський ліцей м.Києва 0 25 1,5 0,25 0,5 2,25 34 100 6,25 9 8,50 19
Фурсін Михайло Володимирович 8 Дніпропетровськ ЛІТ 1 17 3,5 2,25 0 5,75 14 210 13,13 1 19,88 9
Хадеєва Поліна Андріївна 8 Школа 117 м.Одеси 1 17 2,5 0,75 0 3,25 30   0,00 22 4,25 32
Христофор Андрій 8 ФМГ №17 5 11 3,5 1,25 0 4,75 21 5 0,31 21 10,06 17
Цисін Михайло Володимирович 8 КПЛ №171 "Лідер" 9 6 6,5 2,5 1 10 3 80 5,00 14 24,00 5
Чащіна Олена 8 ФМГ №17 0 25 5 2 0 7 11   0,00 22 7,00 23
Шапко Микита Володимирович 8 Русанівський ліцей м.Києва 5 11 4 1,75 2,5 8,25 7 115 7,19 6 20,44 8
Шашков Владислав Костянтинович 8 КПЛ №171 "Лідер" 6 9 5 0,25 0 5,25 19 10 0,63 19 11,88 16

 

 




ЛІКТ 2009-2017
Єдина Країна! Единая Страна!