Укр Українська мова
Рус Русский язык

9 клас

Прізвище, ім"я  Клас Команда Математика       Фізика Інформатика Комплекс
Бали Місце Теор. Демо Експ. Бали Місце Бали Залік Місце Бали Місце
Барго Марко 9 ФМГ №17 18 6 2,5 1,5 0 4 17 145 9,06 9 31,06 9
Білокур Михайло 9 ПНЛ №145 6 22 3 2,25 0 5,25 11 85 5,31 24 16,56 23
Бовтрюк Ілля 9 Русанівський ліцей м.Києва 3 30 0,5 0,75 1 2,25 30 125 7,81 17 13,06 28
Боднар Олександр 9 ФМГ №17 0 41 0 2 0 2 33   0,00 29 2,00 41
Бондаренко Михайло Романович 9 КПЛ №171 "Лідер" 11 11 3 0,75 0 3,75 19   0,00 29 14,75 25
Варзар Вероніка Анатоліївна 9 УФМЛ 4 29 3 2 0 5 14 205 12,81 4 21,81 13
Вєпрік Микита Ігорович 9 ХФМЛ №27 17 8 6,5 2,5 4 13 5 140 8,75 11 38,75 3
Гарбузова Аліна Вікторівна 9 ХФМЛ №27 18 6 0,5 1,5 0 2 33 140 8,75 11 28,75 10
Зиновьев Андрій Олександрович 9 Рішельєвський ліцей 3 30 1,5 1,25 0 2,75 24 105 6,56 20 12,31 29
Іванчик Георгій Павлович 9 КПЛ №171 "Лідер" 19 5 0 0,5 1 1,5 38   0,00 29 20,50 15
Коваль Ілля Андрійович 9 ХНВК №45 23 1 11,5 1,5 2 15 4 215 13,44 1 51,44 1
Колесник Вадим Дмітрійович 9 Школа 117 м.Одеси 10 12 5 1,25 0 6,25 10 0 0,00 29 16,25 24
Колупаєв Олексій Вікторович 9 ХФМЛ №27 20 3 4 4,25 3 11,25 6 0 0,00 29 31,25 8
Кошель Софія Андріївна 9 Русанівський ліцей м.Києва 8 17 1 2 0,5 3,5 20   0,00 29 11,50 30
Кравцов Артур Андрійович 9 ХНВК №45 20 3 7,5 1,5 0 9 7 210 13,13 2 42,13 2
Кригін Сергій Анатолійович 9 ХФМЛ №27 10 12 8 4,25 3 15,25 2 135 8,44 15 33,69 5
Кузьмін Станіслав Олександрович 9 Рішельєвський ліцей 13 10 0,5 2,25 0,5 3,25 22 25 1,56 25 17,81 18
Кутецький Вадим Ярославович 9 ХФМЛ №27 10 12 4 3,75 0 7,75 9 90 5,63 23 23,38 12
Ляшук Артур 9 ФМГ №17 1 35 0 1 0 1 41 0 0,00 29 2,00 41
Марецький Дмитро Анатолійович 9 Херсонський ФМЛ 7 19 7 3 6 16 1 150 9,38 8 32,38 7
Марущак Микита 9 ФМГ №17 1 35 2 1,75 0,5 4,25 15   0,00 29 5,25 36
Михайлюк Павло Сергійович 9 ВТЛ 7 19 1 1,25 0,5 2,75 24 15 0,94 28 10,69 32
Міхалакі  В'ячеслав Валерійович 9 ВТЛ 10 12 0 0   0 43   0,00 29 10,00 34
Моргуненко Микола Романович 9 Черкаський ФІМЛІ 1 35 0,5 1,25 1 2,75 24 20 1,25 26 5,00 37
Мороз-Шихальов Данило 9 ФМГ №17 0 41 0,5   0 0,5 42   0,00 29 0,50 43
Ніколаєв Арсеній 9 ПНЛ №145 23 1 2 1,5 0 3,5 20 195 12,19 6 38,69 4
Павленко Андрій Вікторович 9 Черкаський ФІМЛІ 5 25 1 1,5 0 2,5 28 210 13,13 2 20,63 14
Пішенко Владислав 9 ФМГ №17 0 41 1 1,25 0,5 2,75 24 125 7,81 17 10,56 33
Поліщук Юрій 9 ФМГ №17 5 25 1,5 1,5 0 3 23 100 6,25 21 14,25 26
Потьомкін Лев 9 ПНЛ №145 7 19 0 3 6 9 7 140 8,75 11 24,75 11
Рідкокаша Іван Павлович 9 ХФМЛ №27 3 30 9 3,25 3 15,25 2   0,00 29 18,25 17
Рудницький Євгеній Вікторович 9 Рішельєвський ліцей 10 12 1 0,5 0 1,5 38 100 6,25 21 17,75 19
Савельев Владислав Володимирович 9 Дніпропетровськ ЛІТ 6 22 0,5 2 0 2,5 28 140 8,75 11 17,25 20
Сікорський Денис Андрійович 9 КПЛ №171 "Лідер" 8 17 0,5 1,75 0 2,25 30 20 1,25 26 11,50 30
Сотський Олег Євгенович 9 ВТЛ 1 35 3 1   4 17   0,00 29 5,00 37
Супрун Тетяна Анатоліївна 9 ХНВК №45 6 22 1 0,75 0 1,75 37 145 9,06 9 16,81 21
Терентьєв Максим Андрійович 9 Херсонський ФМЛ 3 30 1,5 0,75 3 5,25 11 0 0,00 29 8,25 35
Цимбал Костянтин 9 ФМГ №17 3 30 1 1 0 2 33 130 8,13 16 13,13 27
Чорний Денис 9 ФМГ №17 1 35 0,5 1,25 0,5 2,25 30   0,00 29 3,25 39
Шапран Микита Володимирович 9 ХНВК №45 5 25 0,5 0,75 0 1,25 40 200 12,50 5 18,75 16
Швайко Софія Сергіївна 9 ХНВК №45 15 9 1,5 2,25 1,5 5,25 11 195 12,19 6 32,44 6
Шматков Дмитро Вікторович 9 Школа 117 м.Одеси 1 35 0 1 1 2 33   0,00 29 3,00 40
Яцків Катерина Богданівна 9 Русанівський ліцей м.Києва 5 25 1,5 2,75 0 4,25 15 120 7,50 19 16,75 22

 

8 клас

Прізвище, ім"я  Клас Команда Математика       Фізика Інформатика Комплекс
Бали Місце Теор. Демо Експ. Бали Місце Бали Залік Місце Бали Місце
Андрійченко Даніїл Сергійович 8 ВТЛ 1 17 4 0 0 4 28 35 2,19 15 7,19 22
Андрощук Артем 8 ФМГ №17 0 25 2,5 1,75 0,5 4,75 21   0,00 22 4,75 30
Багінський Денис Андрійович 8 ВТЛ 0 25 2,5 0   2,5 32 15 0,94 18 3,44 33
Бернер Матвій Михайлович 8 Дніпропетровськ ЛІТ 1 17 3,5 0,25 0 3,75 29 10 0,63 19 5,38 29
Бердников Сергій Євгенійович 8 Рішельєвський ліцей 10 4 6,5 3 0 9,5 4 150 9,38 3 28,88 3
Бобко Анна Дмитрівна 8 Дніпропетровськ ЛІТ 1 17 4 0,75 1 5,75 14   0,00 22 6,75 25
Голійчук Дмитро 8 ФМГ №17 0 25 8 1 3 12 1 100 6,25 9 18,25 11
Горох Катерина 8 ПНЛ №145 15 1 4 1,75 2,5 8,25 7 105 6,56 8 29,81 2
Грінченко Маргарита 8 ФМГ №17 0 25       0 35   0,00 22 0,00 35
Губенко Роман Іванович 8 ПНЛ №145 0 25 4,5 2 2 8,5 6   0,00 22 8,50 19
Дворніцька Оксана Сергіївна 8 ВТЛ 1 17 3,5 0,75 0 4,25 26 110 6,88 7 12,13 15
Зелікман Борис Владиславович 8 Дніпропетровськ ЛІТ 2 15 3 1,5 0 4,5 24 100 6,25 9 12,75 14
Килимник Ізраїль 8 ФМГ №17 0 25 2 0,5 0 2,5 32   0,00 22 2,50 34
Коваль Богдан 8 ФМГ №17 2 15 4 1,25 0,5 5,75 14   0,00 22 7,75 21
Коваль Вадим Олегович 8 УФМЛ 11 3 4 1,75 0,5 6,25 13 100 6,25 9 23,50 7
Козаровіцька Поліна Євгенівна 8 Русанівський ліцей м.Києва 1 17 3,5 1 0 4,5 24 0 0,00 22 5,50 27
Лаврентюк Назар 8 ФМГ №17 9 6 4 0,25 0 4,25 26 100 6,25 9 19,50 10
Луценко Костянтин Олександрович 8 УФМЛ 10 4 7 0,5 2 9,5 4 170 10,63 2 30,13 1
Львов Даниїл Євгенійович 8 ВТЛ 3 14 4,5 1,25   5,75 14 20 1,25 17 10,00 18
Месюра Марина 8 ФМГ №17 8 8 6 2,25 0 8,25 7 120 7,50 4 23,75 6
Олексієнко Микита Костянтинович 8 КПЛ №171 "Лідер" 6 9 4 2,75 1 7,75 10 0 0,00 22 13,75 13
Римарчук Ростислав 8 ФМГ №17 0 25 3,5 1,5 0,5 5,5 18   0,00 22 5,50 27
Рубаненко Микита Федорович 8 Херсонський ФТЛ 4 13 7,5 2,5 1 11 2   0,00 22 15,00 12
Руденко Анастасія Вячеславівна 8 КПЛ №171 "Лідер" 13 2 3 1,5 0,5 5 20 120 7,50 4 25,50 4
Сандацян Георгій 8 ФМГ №17 0 25 2,5 1,25 1 4,75 21   0,00 22 4,75 30
Сидоренко Нікіта 8 ПНЛ №145 0 25 4,5 2 0,5 7 11   0,00 22 7,00 23
Столяров Андрій Дмитрович 8 ВТЛ 1 17 2,5 0,5 0 3 31 30 1,88 16 5,88 26
Тішков Микита Сергійович 8 Русанівський ліцей м.Києва 0 25 1,5 0,25 0,5 2,25 34 100 6,25 9 8,50 19
Фурсін Михайло Володимирович 8 Дніпропетровськ ЛІТ 1 17 3,5 2,25 0 5,75 14 210 13,13 1 19,88 9
Хадеєва Поліна Андріївна 8 Школа 117 м.Одеси 1 17 2,5 0,75 0 3,25 30   0,00 22 4,25 32
Христофор Андрій 8 ФМГ №17 5 11 3,5 1,25 0 4,75 21 5 0,31 21 10,06 17
Цисін Михайло Володимирович 8 КПЛ №171 "Лідер" 9 6 6,5 2,5 1 10 3 80 5,00 14 24,00 5
Чащіна Олена 8 ФМГ №17 0 25 5 2 0 7 11   0,00 22 7,00 23
Шапко Микита Володимирович 8 Русанівський ліцей м.Києва 5 11 4 1,75 2,5 8,25 7 115 7,19 6 20,44 8
Шашков Владислав Костянтинович 8 КПЛ №171 "Лідер" 6 9 5 0,25 0 5,25 19 10 0,63 19 11,88 16

 




ЛІКТ 2009-2017
Єдина Країна! Единая Страна!